Urządzenia dźwigowe

Urządzenia dźwigowe

Wśród kompetencji naszej firmy znajduję się również wykonawstwo maszyn służących do podnoszenia i przenoszenia produktów i materiałów. Oferujemy Państwu różne typy żurawi i dźwigów. Mają Państwo wybór między żurawiami słupkowymi i przyściennymi. W zależności od potrzeb, mogą one być napędzane ręcznie, elektrycznie bądź łącząc te dwa sposoby – elektryczno-ręcznie. Zastosowanie naszych produktów jest bardzo różnorodne, dzięki dużemu przedziałowi między oferowanymi maszynami. Udźwig może wynosić od 125kg do 5 ton. Natomiast wysięg ramienia może wynosić do 5,0 m.

Wysoką jakość naszych żurawi gwarantowana jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak również realizowaniu założeń konstrukcyjnych w oparciu zarówno o komponenty krajowe jak i renomowanych firm branży dźwignicowej.

Podobnie jak w przypadku innych produktów dostępnych w naszej ofercie, firma pozostaje otwarta na indywidualne potrzeby każdego Klienta i gotowa jest podjąć się wykonaniu specjalnych dźwigów według wytycznych. W kompleksową realizację zamówień wchodzi zarówno projektowanie, wykonawstwo, jak i montaż naszych urządzeń na miejscu przeznaczenia.